В даному розділі нашого сайту представлені пам'ятники на могилу з граніту. Граніт, з яким ми працюємо, видобувається в Україні та володіє відмінними технологічними характеристиками і максимально адаптований для виготовлення пам'ятників і розташування на кладовищі. З граніту можливо виготовляти пам'ятник будь-якої складності і розмірів, і саме ця порода краще за інші пристосована до нанесення гравірування на надгробок.

 

Замовити пам'ятник на могилу в компанії "Обеліск" дуже просто. Надгробний пам'ятник складається як мінімум з двох елементів - це стела (плита) і підставка. Наші фахівці допоможуть вибрати відповідну форму надгробку. Щоб зробити правильний вибір з підбору розміру стели, потрібно представляти ваші побажання по нанесенню гравірування на пам'ятник. Для класичного художнього оформлення, яке включає в себе гравірування портрета стандартного розміру і дати народження і смерті покійного, цілком достатньо підібрати стелу розміром від 80х40. Якщо ж необхідно додати додаткові художні елементи, або збільшити розмір гравірування портрета, то буде потрібно вибрати надгробок більшого розміру.

 

Після вибору пам'ятника на могилу, необхідно підібрати потрібну конфігурацію підставки, на яку буде встановлена стела. Якщо ви бажаєте встановити тільки пам'ятник на підставку, то найбільш правильно вибрати тумбу на 10 сантиметрів ширше стели. В даному випадку відступи з кожного боку будуть по 5 сантиметрів. Якщо ж ви плануєте розташувати на підставку додаткові елементи з каменю, а саме вазу або лампадку, то краще зателефонувати нашим фахівцям, які допоможуть зробити правильний вибір.

 

В компанії "Обеліск" можна замовити одинарні пам’ятники, подвійні, комплекси та дитячі пам’ятники. Пропонуємо Вам переглянути їх детальніше.

 

ОДИНАРНІ ПАМ'ЯТНИКИ

 

ПОДВІЙНІ ПАМ'ЯТНИКИ

 

КОМПЛЕКСИ

 

ДИТЯЧІ ПАМ'ЯТНИКИ