Предмети з натурального каменю мають особливу цінність і гарно вписуються в інтер’єр.  Ми з радістю виготовимо для Вас наступні вироби з граніту та мармуру на замовлення: стільниці, підвіконня, сходи і багато іншого. 

 

Натуральний граніт та мармур принесуть нотку аристократичності і елегантності в будь-яку обстановку, зроблять інтер'єр неповторним, розкішним і витонченим.

 

Вироби з натурального граніту та мармуру мають не тільки бездоганний зовнішній вигляд, але також мають ряд фізичних якостей, що дають їм незаперечну перевагу перед іншими матеріалами. В першу чергу, це довговічність. Термін служби кам'яних виробів може становити кілька століть.

 

Величезний вибір відтінків і текстур натуральних каменів дозволяють створювати вироби відповідно до найскладніших дизайнерських задумок.

 

Фахівці нашої компанії «Обеліск» творчо підходять до справи. І виконуючи Ваше замовлення на вироби з граніту та мармуру (за індивідуальними ескізами), вони поділяться з Вами своїм досвідом, дадуть рекомендації, і Ви отримаєте всю необхідну інформацію про секрети роботи з каменем, а також про подальший догляд за виробами.

 

СХОДИ

 

СТІЛЬНИЦІ

 

ПІДВІКОННИКИ