Основні види пам'ятників з гранітного каменю - це вертикальні і горизонтальні. Найчастіше горизонтальні пам'ятники використовують для 2-х і більше осіб, а вертикальні навпаки, до 2-х чоловік, але тут все залежить від бажання замовника!

 

При виборі виду пам'ятника для ваших рідних і близьких ви повинні враховувати розмір вашої ділянки і кількість осіб на даний камінь, це є основними критеріями від яких вам необхідно відштовхуватися. Якщо ваш ділянка не велика, то вибір варто робити на користь вертикальних пам’ятників, будь-якої форми і дизайну. У разі якщо простір обмежено, а кількість померлих не менше 2-х осіб, вибір варто зробити на користь горизонтального пам’ятника.

Виготовлення та монтаж пам'ятників - це складний та багатоетапний технологічний процес, в результаті якого гранітна плита перетворюється в екслюзивний пам’ятник. Весь цикл цього виробництва здійснюється в нашій компанії «Обеліск», і завдяки цьому ми маємо можливість виготовляти пам'ятники будь-якої складності і з будь-якого виду граніту та мармуру.

 

Фахівці нашої фірми допоможуть Вам вибрати матеріал для виготовлення пам'ятників, згідно ваших побажань. А завдяки досвіду наших співробітників виріб буде не тільки красивим, але й збережеться надовго. Гранітні, мармурові пам'ятники - це те, що треба Вам для увічнення пам'яті про померлу близьку людину.