Виготовлення та монтаж пам'ятників - це складний та багатоетапний технологічний процес, в результаті якого гранітна плита перетворюється в екслюзивний пам’ятник. Весь цикл цього виробництва здійснюється в нашій компанії «Обеліск», і завдяки цьому ми маємо можливість виготовляти пам'ятники будь-якої складності і з будь-якого виду граніту та мармуру.

 

Фахівці нашої фірми допоможуть Вам вибрати матеріал для виготовлення пам'ятників, згідно ваших побажань. А завдяки досвіду наших співробітників виріб буде не тільки красивим, але й збережеться надовго. Гранітні, мармурові пам'ятники - це те, що треба Вам для увічнення пам'яті про померлу близьку людину.

 

Особливістю нашої роботи є те, що до кожного замовника у нас свій індивідуальний підхід, ми враховуємо всі бажання клієнта. Ви можете замовити у нас індивідуальний, унікальний пам'ятник. Також ми виконаємо пам'ятник за Вашим індивідуальним замовленням.

 

Вартість розраховується згідно обраного матеріалу, розміру та складності майбутнього пам'ятника і в кожному не типовому випадку розраховується персонально. Ескіз пам'ятника розробляється з урахуванням ваших побажань досвідченим художником-дизайнером з урахуванням всіх правил і традицій меморіальної архітектури

 

Встановлення пам’ятника на могилу краще здійснювати в теплу пору року, коли грунт м'який і не мерзлий. Весь процес установки пам'ятника на кладовищі проводиться після осідання грунту на ділянці, приблизно через рік після поховання.