Основні види пам'ятників з гранітного каменю - це вертикальні і горизонтальні. Найчастіше горизонтальні пам'ятники використовують для 2-х і більше осіб, а вертикальні навпаки, до 2-х чоловік, але тут все залежить від бажання замовника!

 

При виборі виду пам'ятника для ваших рідних і близьких ви повинні враховувати розмір вашої ділянки і кількість осіб на даний камінь, це є основними критеріями від яких вам необхідно відштовхуватися. Якщо ваш ділянка не велика, то вибір варто робити на користь вертикальних пам’ятників, будь-якої форми і дизайну. У разі якщо простір обмежено, а кількість померлих не менше 2-х осіб, вибір варто зробити на користь горизонтального пам’ятника.

 

Так само одним з найбільш важливих критеріїв є вибір матеріалу каменю. Якщо ви вагаєтесь між натуральним гранітом та штучним каменем,  ми радимо вам зробити ваш вибір на користь натурального граніту, так як він довговічний, міцний і не піддається ніяким впливам природи!

 

Надгробні види пам'ятників можна класифікувати за формами: ексклюзивні, комбіновані і стандартні. Ексклюзивні пам'ятники виготовляються і ріжуться за бажанням клієнта. Кожен індивідуальний пам'ятник неповторний і робиться один єдиний раз. У комбінованих варіантах можуть використовуватися різні форми, кольору і фактури каменю.